Průvodce

Není to tak dávno, co jsme domek v Aggiu pořídili, ale už jsme tu pár měsíců prožili a prozkoumali jsme mnoho míst. Je nám blízké "pomalé" cestování (Slow travel), toužíme poznat autentický charakter místa, lidí, gastronomie, kultury, tradic, přírody atd. Aggius k tomu přímo vybízí, protože i sami místní obyvatelé, jak jsme měli možnost poznat, své tradice a autenticitu místa střeží, podporují a dále rozvíjí.

Věříme, že si také přejete autentické zážitky a plnohodnotné využití času, který máte na své dovolené k dispozici. Proto s Vámi budeme s radostí sdílet také naše tipy. Naše nejoblíbenější místa jsou často ta, která jsme objevili sami nebo některý z našich hostů.

V našem průvodci, který postupně vytváříme a pošleme Vám na něj odkaz, jsou tipy na výbornou pizzu, zajímavá muzea, procházky v okolí, krásné pláže, treky v nejbližších horách, festivaly, celodenní výlety, ale také tipy na běžecké trasy, lezecké oblasti v okolí, výlety na kolech, nejlepší spoty na windsurfing atd.

A budeme moc rádi, když s námi pak budete sdílet, co oslovilo Vás a co byste doporučili k návštěvě. Aggius můžeme objevovat společně.