DŮM

S VYHLÍDKOU NA SARDINII

Dům jsme koupili od Cecílie a Romola, milého, postaršího manželského páru. Předcházela tomu měsíční cesta po celé Sardinii v malé dodávce s malou (šesti měsíční) dcerou a psem. Hledali jsme místo, kam budeme moci jezdit "na chatu". Dům byl vůbec první, který jsme navštívili. Okouzlil nás, stejně jako Aggius, a už jsme na něj nepřestali myslet, jiné místo to nepřekonalo a v závěru naší cesty jsme podepsali rezervační smlouvu. Dům nabízíme také k pronájmu.

Dům je perfektní pro 2 dospělé osoby s dětmi. Lůžek je v něm ale až 6! Jeho kapacitu (více než dva dospělí) jsme otestovali, když tu s námi pobývaly babičky,…a bylo to v pohodě! Více než dva dospělí se určitě vejdou, počítejte ale se sdílením jedné koupelny (WC je nicméně v přízemí i v 1. patře).

Dům máte celý pro sebe, nikdo Vás neruší, máte naprosté soukromí, zařízen je autenticky a nachází se v historickém centru městečka Aggius.

V přízemí je obývací pokoj, kuchyňka, WC. V prvním patře je ložnice, koupelna a terasa s krásným výhledem.

V obývacím pokoji je rozkládací gauč s lůžkem 160 x 200 cm a rozkládací gauč s lůžkem 120 x 190 cm. V ložnici je manželská postel 160 x 190 cm a dále rozkládací gauč 120 x 190 cm.

Dům má také prostorný sklep, kam lze uložit kola, kočárek, surfy, … 

Okolí domu, město, okolní krajina a nejbližší pláže jsou zachycené na videu TADY!