DŮM

S VYHLÍDKOU NA SARDINII

Dům jsme koupili od Cecílie a Romola, milého, postaršího manželského páru. Předcházela tomu měsíční cesta po celé Sardinii v malé dodávce s malou (šesti měsíční) dcerou a psem. Hledali jsme místo, kam budeme moci jezdit "na chatu". Dům byl vůbec první, který jsme navštívili. Okouzlil nás, stejně jako Aggius, a už jsme na něj nepřestali myslet, jiné místo to nepřekonalo a v závěru naší cesty jsme podepsali rezervační smlouvu. Dům nabízíme také k pronájmu.

Dům je perfektní pro 2 dospělé osoby s dětmi. Lůžek je v něm ale až 6! Jeho kapacitu (více než dva dospělí) jsme otestovali, když tu s námi pobývaly babičky,…a bylo to v pohodě! Více než dva dospělí se určitě vejdou, počítejte ale se sdílením jedné koupelny (WC je nicméně v přízemí i v 1. patře).

Dům máte celý pro sebe, nikdo Vás neruší, máte naprosté soukromí, zařízen je autenticky a nachází se v historickém centru městečka Aggius.

V přízemí je obývací pokoj, kuchyňka, WC. V prvním patře je ložnice, koupelna a terasa s krásným výhledem.

V obývacím pokoji je rozkládací gauč s lůžkem 160 x 200 cm a rozkládací gauč s lůžkem 120 x 190 cm. V ložnici je manželská postel 160 x 190 cm a dále rozkládací gauč 120 x 190 cm.

Dům má také prostorný sklep, kam lze uložit kola, kočárek, surfy, … 

Okolí domu, město, okolní krajina a nejbližší pláže jsou zachycené na videu TADY!

Reference

"O své letní dovolené jsme zavítali na sever ostrova a jako svůj prázdninový domov jsme vybrali malebné historické městečko Aggius. Odtud jsme podnikali výlety na všechny ty krasné pláže, do skal, dubových hájů a zase se moc radi vraceli zpět. Kdo chce také zažít autentickou atmosféru malebneho místa a bydlet přímo v centru ve starém, kamenném, vkusně a citlivě opraveném a zařízeném domečku, vřele doporučujeme Dům s vyhlídkou na Sardinii."

Jitka B.

"Moc se nám na Sardinii, v Aggiu a ve Vašem domku líbilo. Vaše "navedení" po okolí mi přišlo velmi citlivé a užitečné, pomohlo se nám se zorientovat.
Vlastně tak moc, že jsme začali přemýšlet o tom, že bychom se tam k vám někdy vrátili.
Ještě jednou moc díky za vše, velmi si vážíme toho, jaké zázemí jste tam připravili.
ať se vám daří a třeba se neslyšíme naposledy :-)"

Tereza K.

"Děkujeme za krásnou dovolenou, 
moc jsme si to užili.
Také pomoc s tipy a zkušenosti majitelů nám moc pomohly, ušetřili jsme spoustu času a rychleji se zorientovali,, moc děkujeme!
Domek je velmi pěkný a na opravdu úžasném místě, s kouzelným okolím i živou vesnicí..
Moc se nám to líbilo a i s dětmi jsme to nad očekávání hladce zvládli..

Rádi bychom se tam jednou vrátili :)."

Petra H.